FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
:: اطلاعيه FREESAT
    براي اطلاع از ادرس جديد سايت نرم افزار آدرس یاب ما را دانلود و استفاده نماييد
    براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت اينجا کليک کنيد
    مرورگرهای پیشنهادی ما جهت استفاده از تمام امکانات Google Chrome و FireFox میباشند

تبلیغات در FREE SAT

انجمن تخصصی ماهواره

فری ست تلگرام فری ست فایندر

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات و مشكلات رسيورهای آی استار iSTAR

نویسنده پیام
کنترل سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 9
اعتبار: 553
وضعیت : هم اکنون آفلاین است

مدل رسیور: +Vu
ارسال: #111
RE: سوالات و مشكلات رسيورهای آی استار iSTAR

(25-12-2016 16:35 PM)fatemego نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام چند وقتی است پنل جلوی دستگاه کم نور شده طوری که نوشته ها دیده نمیشود کنترل نور هم روی 5 است لطفآ کمکم کنید بدانم عیب ازکجا میتونه باشه ممنون میشم راهنمایی کنید

ابتدا برنامه رسیور خود را تغییر دهید زیرا ممکن است این آپشن در برنامه ای که استفاده میکنید غیر فعال شده باشد

اگر مشکل حل نشد ایراد سخت افزاری هست و باید به تعمیرکار مراجعه کنید تا علت را بررسی کند .

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

25-12-2016 16:59 PM
سایت

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

شماره کاربری: 14648
اعتبار: 0

مدل رسیور: iSTAR 15000
ارسال: #112

سلام من یه رسیور 15000 دارم که پیغام sw is wrong. please download again!2  روی صفحه اومده و نرم افزار ورژن 11303 موجود در سایت رو هم با usb به دستگاه منتقل کردم ولی مشکل حل نشد به تعمیرکار هم مراجعه کردم  دستگاه رو هم فلش کرد ولی باز هم مشکل باقی است و تمام نرم افزارهای موحود در سایت رو هم با usb  و هم با لودر به دستگاه منتقل کردیم متاسفانه نتیجه نگرفتیم لطفا راهنمائی بفرمائید باتشکر

23-01-2017 00:54 AM

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

شماره کاربری: 14648

مدل رسیور: iSTAR 15000
ارسال: #113

سلام چرا کسی جواب منو نمیده ؟
مرسی ازتو و فری ست

29-01-2017 17:07 PM

پاسخ جستجو

مشترک سایت

آواتار من در فری ست

**

شماره کاربری: 288828

مدل رسیور: Istar30000
ارسال: #114

(23-01-2017 00:54 AM)آگوش نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یه رسیور 15000 دارم که پیغام sw is wrong. please download again!2  روی صفحه اومده و نرم افزار ورژن 11303 موجود در سایت رو هم با usb به دستگاه منتقل کردم ولی مشکل حل نشد به تعمیرکار هم مراجعه کردم  دستگاه رو هم فلش کرد ولی باز هم مشکل باقی است و تمام نرم افزارهای موحود در سایت رو هم با usb  و هم با لودر به دستگاه منتقل کردیم متاسفانه نتیجه نگرفتیم لطفا راهنمائی بفرمائید باتشکر

سلام دوست عزیز من دستگاه شمارو نمیدونم ولی من istar x30000 دارم نرم افزار جدبد از سایت دانلود کردم و منتقل به ریسور وژن جدید و مشکلم حل شد بنظر من ببین نرم افزار مطابق با ریسورت دان کردی....اوکی

29-01-2017 17:30 PM

پاسخ جستجو

مشترک سایت

آواتار من در فری ست

**

شماره کاربری: 155904

مدل رسیور: سوپر مکس 9200
ارسال: #115
درخو است نر افزار

سلام خدمت همکاران فری ست

نرم افزار جدید ایستار 1-2 کامبو اچ دی و سافتکم آن و طریقه باز شدن شبکه سه و ورزش رو بفرستید. 

با تشکر فراوان سایت فری ست.

22-02-2017 23:27 PM

پاسخ جستجو

کاربر سایت

آواتار من در فری ست

*

شماره کاربری: 12967

مدل رسیور: next
ارسال: #116

سلام.نحوی فعال کردن پچ برای باز شدن کانالهای کارتی در رسیور ای استار  A2400 PLUS چگونه هست؟

06-03-2017 01:31 AM

پاسخ جستجو

معاونت سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 14
اعتبار: 410
وضعیت : آنلاین

مدل رسیور: DM8000
ارسال: #117

(06-03-2017 01:31 AM)raha_hiaty نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.نحوی فعال کردن پچ برای باز شدن کانالهای کارتی در رسیور ای استار  A2400 PLUS چگونه هست؟

درود

از این اموزش استفاده کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضای Dish Network
 گروه ویژه فری ستدرخواست ارتقا اکانت کاربری به VIP => دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

06-03-2017 03:28 AM

پاسخ جستجو

انجمن تخصصی ماهواره | 2017 © FREESAT

کاربران درحال دیدن این موضوع :
و 1 مهمان